Зручна купівля деревини через майданчики Прозорро

0 Comments

Нечесне ставлення до реалізації ресурсів, можливість отримати товар за завищеною вартістю – це тільки невелика частина недоліків прямих продажів. Але завдяки електронним майданчикам даний процес змінився в позитивну сторону. Тепер на одному ресурсі, онлайн можуть зустрітися продавець та покупець.

При цьому вони знаходяться вдома або в офісі. Сьогодні в Україні багато товарів та послуг продаються через акредитовані майданчики Прозорро. Один з популярних напрямів – торгівля деревиною. Аукціони з її продажу проходять на спеціалізованих майданчиках, таких як sale.uub.com.ua.

Торги лісом через Прозорро.Продажі

Буквально з минулого року з’явилася унікальна можливість продавати якісну необроблену деревину безпосередньо через майданчик Прозорро.Продажі. За допомогою спеціалізованих майданчиків, які отримали акредитацію, продавці та покупці лісу отримують простий та відкритий доступ до всієї необхідної, важливої ​​інформації щодо торгів та їх учасників. Прозорро.Продажі відкриті для всіх чесних та відповідальних партнерів.

Пам’ятайте про те, що в даний час саме електронні торги набули широкого поширення особливо в порівнянні зі звичайними торгами, які поступово відходять на друге місце. Зараз можна легко купити та продати будь-яку продукцію, без додаткових переплат, незрозумілої комісії. Варто відзначити, що зараз в публічних торгах Прозорро.Продажі беруть активну участь підприємства, річний дохід яких більше десяти мільйонів гривень. Електронні торги зараз набули широкого поширення тому, що відкривають широкі можливості для ведення бізнесу на чесних умовах.

Що потрібно враховувати перед подачею заявки на участь в онлайн торгах

Критеріїв є дуже багато. Незважаючи на те, що онлайн-аукціони проводяться на прозорих умовах, не слід розраховувати на удачу й подавати заявку на перший-ліпший лот.

В сучасних умовах деревина підбирається за такими критеріями, як:

  1. Ступінь вмісту захисних речовин – для прикладу, береза, сосна та бук відносяться до категорії легкопросочуваної сировини. До другої групи входить граб, дуб, модрина, клен, кедр, осика та вільха. Що стосується важкопросочуваної деревини, то це такі породи, як: ялиця, сибірська, модрина, ялина;
  2. Стійкість до виникнення гнилі – тут також рекомендується звертатися увага на інформацію, прописану в ГОСТ стандартах. Найбільш стійкою до гниття вважається сосна та ясен. Також непоганими варіантами може стати модрина та дуб. Що стосується найменш стійкою деревини, то це липа, осика, береза;
  3. Ступінь твердості – сировина може бути твердою, м’якою або дуже твердою. Залежно від напрямку, де буде використовуватися сировина, слід підбирати відповідний варіант.Додаткову інформацію про те, як купити або продати деревину на майданчиках Прозорро, можна отримати за посиланням: https://sale.uub.com.ua/ru/news/z-promizhnogo-skladu-prodayutq-derevynu-v-systemi-prozorro-sale.