Становлення відкритого аукціону Прозорро

Наприкінці 2020 року з’явилися новини, про які вже давно говорили, але в них ніхто не вірив. Верховна Рада України надала дозвіл на внесення законопроекту, який надає повноваження торгівлі землею. Ця резолюція розглядалася не лише на політичному рівні, а й у суспільстві в цілому більше десятка років, однак жоден з них не наважився на таке значуще […]

Тендерная система закупок

Актуальная система государственных закупок может привлечь ваше внимание и обеспечить вас всем необходимым, чтобы вы прямо сейчас начали участвовать в тендерах. Тендеры – это своеобразные электронные аукционы, которые должны организовывать государственные предприятия и организации. Именно эта система может стать для вас максимально эффективной, поэтому вам стоит уже сейчас начать внимательнее относиться к торговой системе, что […]

Реалізація товарів на біржі

Товарна біржа – це важливий вид міжнародного товарообігу. Вона стосується купівлі-продажу, масових, сировинних і сільськогосподарських товарів. Насамперед сюди можна віднести зерно, какао, каву, цукор, кольоровий метал, каучук та іншу продукцію.

Підготовка оголошення про проведення електронних торгів

Електронні торги – це процедура, що розпочинається в той момент, коли замовник надає відповідну заявку, в якій прописуються всі моменти, що вказані в чинному законодавстві. Варто зазначити, що після подачі цієї заявки, вона потрапляє до системи ПроЗорро, де перевіряється на відповідність всім основним вимогам та критеріям. В разі виявлення якихось порушень й помилок, вона повертається […]

Різновиди тендерних процедур закупівель

Головна процедура закупівель – це відкритий аукціон з вільним доступом всіх зацікавлених потенційних постачальників. Нові правила закупівель (від 19.10.2020) ввели аукціони з обмеженою кількістю учасників. Щоб взяти участь в таких торгах, необхідно пройти кваліфікаційний відбір. Після прийому всіх заявок та відбору пропозицій починається електронний аукціон, через який проходять всі торги. Тут визначають переможця. 

Резинка для фитнеса

У громоздких тренажеров есть очаровательная и почти невесомая замена, а именно фитнес-резинка. Это приспособление не требует большого места, однако по эффективности не менее эффективно многих конструкций из фитнес-центров.

Аукціони на Україні

1 липня на території України почали свою дію повноцінні торги земельними володіннями. Величезний фурор викликала ця ситуація на власників земельних територій, у яких присутні паї або землі в особистій власності. До цього моменту будь-яка людина міг розпоряджатися своїми володіннями з обмежувальними параметрами: на кожну людину неповинно було бути більш 100 гектар землі, які він міг […]

Як проходять торги деревиною

Відкритий формат проведення сучасних електронних торгів деревиною може принести вам чимало корисних перспектив. У цій категорії ринку на вас будуть чекати певні нові можливості, тому вам варто спробувати все суттєво покращити та оптимізувати, що досить швидко надасть вам найкращий результат у цій категорії. Система електронних торгів може виявитись максимально результативною.

Ліс кругляк на онлайн аукціонах

Система торгів деревиною може принести вам найкращий результат. Якщо у вам є бажання долучитись од сучасної системи торгів деревиною, то слід просто зараз оптимізувати все та навчитись користуватися певними привабливими для вас аспектами роботи цього процесу. На даному етапі торги проходять відкрито, тому можна знайти чимало якісних переваг, котрі стануть доступними для вас.

Продаж товарів в системі Prozorro

Влада України оголосила передмову відкритого продажу землі на аукціонах, що відбулося 01.07. 2021 рік. Абсолютно допустимо перетворити цей процес на найдоступніший та найефективніший в Україні – для цього вам просто потрібно проводити аукціони за підтримки електронної системи Prozorro.