Система СETAM співпрацює з UUB

0 Comments

СETAM — це електронна система торгівлі арештованим майном. Система розпочала роботу у всіх регіонах України у серпні 2014 р. Основним видом діяльності CETAM є продаж вилученого майна, виставленого на продаж державною виконавчою службою або приватними виконавцями. Окрім арештованого майна, система реалізує активи банків та підприємств, що збанкрутували, а також фізичних та юридичних осіб за проектом добровільного продажу майна.

Особливості роботи електронної торгівлі арештованим майном СЕТАМ

Особливості та недоліки цієї системи:

  1. По-перше, СЕТАМ — це державна установа, яка, в свою чергу, певною мірою забезпечує гарантію чесних торгів. Крім того, існує відповідна процедура торгів, затверджена Міністерством юстиції України, якої повинні дотримуватися державні виконавці при передачі майна на аукціон.
  2. По-друге, вартість майна. Власність виставляється на продаж за ринковою ціною, визначеною незалежним оцінювачем. У разі невиконання першого та другого аукціонів майно зменшується до 30% для нерухомого майна та до 50% для рухомого майна. Єдиним, але не приємним мінусом для потенційних покупців є те, що нерухомість продається примусово без згоди власника. Тому покупці повинні знати про потенційні ризики придбання майна у колишнього власника.

Українська універсальна біржа починає співпрацювати із СЕТАМ — з викупу вилученого майна

Ви маєте можливість долучитись до сучасної системи торгів на вигідних умовах, тому вам варто звернути увагу на систему українських торгів, котра функціонує в цьому секторі ринку.

Приєднавшись до системи електронної комерції арештованого майна (CETAM), Українська універсальна біржа стала акредитованою платформою для продажу активів, заблокованих державою.

Ви можете придбати наступну нерухомість на CETAM:

  • Житлові будинки та квартири;
  • Нежитлові приміщення комерційного призначення: офіси, магазини, салони, спортзали, аптеки, кафе, ресторани, медичні центри та лабораторії;
  • Адміністративні або виробничі будівлі розташовані окремо;
  • Майнові комплекси, готелі, торгові та ділові центри;
  • Сільськогосподарська техніка та спеціальна техніка;
  • Металобрухт чорних та кольорових металів та багато іншого.

Якщо вас цікавлять лоти за прийнятними цінами, звертайтесь до наших фахівців. Сайт https://uub.in.ua/post/AreshtovanemaynovdSETAMkupitinamaydanchikuUUB офіційно співпрацює з CETAM та надає всі види послуг, пов’язаних з продажем вилучених активів.