Продаж арештованого майна через Прозорро

0 Comments

Процес продажу арештованого майна досить давно був реалізований за допомогою старих механізмів. Правда в тому, що всі ці механізми кілька десятків років тому вже перестали бути актуальними, що почало вимагати від законодавця певних нових нормативних актів у цьому напрямку. Тут не варто говорити про те, що практично неможливо було вплинути на державу та уряд, і навіть незважаючи на той факт, що регулювання в цьому секторі стало практичною необхідністю, слід говорити, що уряд досить давно від цього ухилявся. Хоча варто сказати, що існує досить велика кількість прикладів у різних сферах, котрі ігнорувались урядом. 

Тому не слід вважати, що все це було необхідністю тільки в цьому контексті. Просто державний апарат добровільно ігнорував певні критично важливі моменти, котрі могли надати певні переваги багатьом бізнесменам у різноманітних галузях. Проте на даний момент вже не можна вважати цей сектор таким сумним, адже активно почали вводитись нові законопроекти, котрі мають на меті дещо змінити певні найбільш критичні ситуації. Прикладом може бути регулювання питання продажу арештованого майна, котре було критично важливим вже досить давно.

Суть в тому, що звичайне підприємство просто фізично не мало можливості взяти участь у боротьбі за право викупити те чи інше арештоване майно. Тому існували певні досить дивні закони, котрі власне кажучи і створювали таку несправедливість. Якщо ви хочете більш відповідально поставитись до цього питання, то ви все ж маєте можливість знайти певні можливості навіть в цьому механізмі. Проте мало хто був на це здатен, тому ми могли спостерігати ситуацію, коли велика кількість компаній добровільно відмовлялася від певних дійсно цікавих перспектив на користь дійсних нормативно-правових актів.

Це все стало просто критичним, тому на даний момент вже є готовий законопроект, що може змінити систему та зробити її більш доступною. Тут варто говорити перш за все про можливість кожного підприємця брати участь у проведенні спеціальних електронних аукціонів щодо купівлі та продажу арештованого майна. Таким чином, зовсім скоро практично у кожного бде цілком реальна можливість долучитися до цього механізму та самостійно брати участь у торгах. Тому варто сказати кілька слів про те, що надзвичайно важливо вже зараз пройти реєстрацію на майданчику uub.com.ua, що відкриє вам шлях до цілком нових цікавих механізмів роботи з електронними аукціонами. В перспективі все це дасть вам можливість досить швидко знаходити відповідні аукціони, на яких ви матимете можливість придбати певне дійсно цікаве вам арештоване майно.

Статус такого майна не повинен збити вас з пантелику. Во факту, це просто майно, яке було вилучене у підприємства. Причиною частіш за все може бути несплата боргових обов’язків, так що ви можете бути впевнені в якості арештованог омайна, адже воно вилучається в момент експлуатації, тобто знаходиться в справному стані. Так ви можете розраховувати на те, що в результаті матимете можливість придбати певне досить цікаве майно, яке може знадобитися вашій компанії просто зараз. Також слід сказати декілька слів про певні додаткові переваги, котрі будуть доступними у цьому напрямку.

Суть в тому, що кредитор завжди прагне продати майно якомога швидше. Саме тому ви завжди можете розраховувати на те, що тут на вас чекають певні максимально привабливі ціни, що дадуть можливість отримати необхідне майно максимально дешево. За посиланням https://www.uub.com.ua/prozorro/perspektivni-rinki/areshtovane-majno/ ви маєете можливість більш детально дізантися про нові механізми, котрі зовсім скоро стануть актуальними.