Причини вибору Прозорро для продажу землі

0 Comments

Портал Прозорро на даний момент прийнято вважати надзвичайно популярним на території нашої країни. Його створення було викликано цілим рядом різного роду факторів, які яскраво говорили про необхідність функціонування майданчика такого типу. У даній статті ми поговоримо про всі ті причини, які були вирішальними при виборі конкретного майданчика, що ідеально б підійшов для покупки і продажу землі сільськогосподарського призначення після зняття мораторію. Однак варто також сказати, що якщо ви хочете пройти реєстрацію, то помітите, що зробити цього безпосередньо на самому порталі просто неможливо. Проте, це можна зробити за посиланням sale.uub.com.ua. Отже, давайте більш детально розглянемо базові причини, через які і був створений портал Прозорро.

Причини вибору Прозорро

  1. Боротьба з корупцією. Коли ми говоримо про причини створення, то на першому місці в обов’язковому порядку повинна стояти саме боротьба з корупцією. Дана проблема є однією з найбільш актуальних і гострих на території України, так що в області боротьби з нею постійно ведуться якісь дії. В результаті лише деякі з них можуть привести до серйозного результату, проте саме портал Прозорро можна вважати одним з дійсно важливих факторів, який послужив для боротьби з цією проблемою. У підсумку всі державні організації зобов’язані проводити свої закупівлі через цей портал, так що ця область стає простою і прозорою. За фактом, багато компаній не могли гарантувати дійсно чесної та відкритої діяльності в області серйозних закупівель. Частина державних грошей завжди розходилась по кишенях чиновників і цю проблему ігнорувати було вже просто неможливо. Створення порталу Прозорро призвело до того, що тепер кожна з закупівель проводиться у відкритій формі, так що по суті будь-яка компанія може виграти тендер. Це і є базовою причиною, по якій через цей майданчик прийнято проводити найсерйозніші закупівлі в різних областях. Навіть такі серйозні проблеми як покупка землі після зняття мораторію або ж придбання арештованого майна, все одно будуть проводитися саме через цей портал, так як це єдиний спосіб домогтися в цій галузі чесності і відкритості.
  2. Загальний майданчик для з’єднання замовника і виконавця. Наша країна вже давно потребувала майданчику, на якому би кожен виконавець міг без особливих проблем знайти собі замовника. Це дуже зручно навіть з тієї причини, що питання пошуку хорошого замовлення стояло гранично гостро і для того, щоб отримати угоду, часто потрібно було виконувати якісь малоприємні дії. У підсумку це звичайно ж не могло привести ні до чого хорошого, так що виникла гостра необхідність створити щось спеціалізоване, де замовники могли б розміщувати свої замовлення і шукати виконавця в умовах чесної конкуренції. Це досить-таки гострий момент, так що для того, щоб все це реалізувати, потрібен був досвід багатьох людей, а також деякі практичні приклади зарубіжних майданчиків.
  3. Двигун здорової конкуренції. Погодьтеся, в умовах жорсткої корупції дуже складно будувати здорову конкуренцію. Саме тому виник цей майданчик, де будь-яка закупівля повинна проводитися у формі відкритого аукціону, в якому може взяти участь практично кожна компанія. Якщо ви хочете дізнатися більше саме про покупку і продаж землі через Прозорро, то це можна зробити на сайті https://sale.uub.com.ua/filter/land-parcel. Тут зібрана велика кількість вкрай корисної інформації, яку можна застосовувати в своїх інтересах як новачкам, які тільки знайомляться з роботою порталу, так і вже досвідченим користувачам.