Аукціони з продажу необробленої деревини в Україні.

0 Comments

З лютого 2020 року, був прийнятий законопроект про те, що всі аукціони з торгівлі необробленої деревини на території України проводитимуться в системі Прозорро.Продажі.  Сьогодні, результати торгівлі дійсно вражають, адже був налагоджений ринок деревини і значно збільшився прибуток для розвитку лісової галузі.

 Важливим є те, що торги необробленої деревини в системі Прозорро.Продажі має відношення лише до певних лісових господарств, а саме великих. Це означає, що повинен бути певний масштаб реалізації. Тобто, приблизно не менше чверті сировини повинна бути реалізована кожного місяця на онлайн-аукціонах. Насправді, даний зелений ринок планується бути реформованим, тобто вся деревина має проходити через електронну систему Прозорро.Продажі. І це пояснюється як вигідним економічним становищем лісової галузі, так і тим, що будуть налагоджені чесні відносини між учасниками аукціону.

Про ринок необробленої деревини. Що він собою представляє?

Структурна організація представляє собою функціонування наступних ринків:

  1. ринок прав на заготівлю необробленої деревини;
  2. ринок майбутніх прав на необроблену деревину;
  3. ринок необробленої деревини;
  4. ринок з перепродажу необробленої деревини та майбутніх прав на необроблену деревину.

Всі вони функціонують для забезпечення рівних умов конкуренції на ринку між учасниками. Якщо ж говорити про учасників аукціонів, то ними можуть бути постійний лісокористувач, короткостроковий лісокористувач, покупець необробленої деревини або майбутніх прав на необроблену деревину, Єдина Деревна Біржа, а також інші суб’єкти господарської діяльності.

Аукціони з продажу необробленої деревини у Львові на Прозорро.Продажі.

Сьогодні в аукціонах системи Прозорро.Продажі виставляють на продаж лоти чимало лісових господарств України. Аукціони у Львові проходять також відкрито. Уряд створив офіційний майданчик системи Прозорро.Подажі для аукціонів, де Ви зможете придбати потрібний актив за принципом вільної конкуренції, публічності, доступності та ефективності. Детальнішу інформацію щодо аукціонів, ви знайдете за посиланням: https://megasale.com.ua/auktsion-z-prodazhu-neobroblenoyi-derevyny-u-lvovi-na-prozorro-sale/. Ви завжди можете розраховувати на допомогу спеціалістів Української Універсальної Біржі.